fbpx

Otázky a odpovědi

 1. Registrovat se přes www.nikynamaste.cz/muj-ucet
 2. Po registraci přijde email s vygenerovaným heslem. Následně je možné si toto heslo změnit přes detail účtu do kterého je se možné dostat z hlavního menu přes Můj účet -> Upravit profil. Vyplňte staré a nové heslo a potvrďte volbou Uložit změny.
 3. Přejít na www.nikynamaste.cz/muj-ucet

Pro možnost online kurzu je nutné ho zakoupit

Při zakoupení výzvy:

 1. Bankovním převodem
  • Pokud jste výzvu zakoupily pomocí bankovního převodu, musíte vyčkat až se peníze připíší na náš bankovní účet (1-2 pracovní dny). Poté vám přijde e-mail, že se pro vás výzva otevřela.
 2.  Online pomocí GoPay
  • Pokud výzvu zakoupíte pomocí online platby přes GoPay, tak byste měli mít k výzvě přístup ihned.
 3. Neregistrovaný uživatel
  • Pokud výzvu zakoupíte jako neregistrovaný uživatel, potom vám přijde jeden (při platbě převodem, druhý po připsání platby na náš účet). nebo dva emaily (při platbě online). V prvním emailu přijde uživatelské jméno s vygenerovaným heslem tak, abyste se bylo možné na webové stránky přihlásit. Druhý email je potvrzující o koupi 21 denní jógové výzvy.
 4. Registrovaný uživatel
  • Registrovaný uživatel, který si zakoupí 21 denní jógovou výzvu obdrží pouze jeden potvrzující email o koupi 21 denní jógové výzvy (doba pro přijetí emailu se odvíjí od bodu 1 respektive 2.)

Po zakoupení a přihlášení je možné najít kurz:

 1. Buď v hlavním menu v sekci online kurzy
 2. Nebo v sekci Můj ůčet -> Moje kurzy. A vybrat kurz (pokud jich máte více) a kliknout na tlačítko view.
 1. Zkontrolovat kvalitní připojení k internetu
  1. wi-fi
  2. datové služby – zde prosím pozor, videa jsou poměrně velká a nedoporučuji je sledovat pokud nemáte neomezená data
 2. Zkuste otevřít v jiném prohlížeči – doporučen je Google Chrome
 3. Kliknout na video a nechat ho chvilku načíst (stisknout přehrát a pauzu). Poté by mohlo být přehrávání plynulejší i při slabším internetu.

Pokud by byly jakékoli problémy kontaktuje mne prosím na podpora@nikynamaste.cz.

Snažila jsem se aby pro vás byl obsah v co možná nejlepší kvalitě jakou jsem teď schopna poskytnout. Proto i videa jsou malinko větší.

Jsi úplný začátečník a nevíš kde začít? Záleží, jestli si ráda nejprve přečteš trochu teorie nebo chceš rovnou skočit do praxe. Já osobně si nejprve něco o daném tématu přečtu a poté až aplikuji v praxi. Ebook Jóga pro začátečníky tě provede od základních pozic, až po ty pokročilé. Zjistíš výchozí pozici, provedení cviku dech a také upozornit na nějaké ty chyby. Naučíš se sestavit jógový trénink tak, aby si ho jednoduše aplikovala do svého života. Ukážu ti, co je to flow a dám ti tipy na skládání sestav.


Online kurz Jóga pro začátečníky je pak praktické cvičení, kde se během 12 lekcí naučíš správně protahovat od hlavy až k patám.


Můžeš také využít výhodného balíčku a koupit ebook + online kurz Jóga pro začátečníky se slevou.


Ať se krásně cvičí! 🙂

Namasté.

Je jasné, že nejlepší je pro začátečníka individuální lekce s lektorem. Ale ne každý si to může dovolit. Plno žen, které se mnou cvičí jsou maminky na mateřské, bydlíte v oblasti, kde není jógové studio, jste v karanténě nebo prostě jen rádi cvičíte doma. Ať už je váš důvod jakýkoliv, já vždy říkám, že je lepší dělat alespoň něco s mírou, než nedělat nic. 🙂 Když vás nic nebolí, provádíte cviky správně a pociťujete pozitivní benefity – proč necvičit doma, kdy se vám zachce? 🙂

Mít větší výdej než příjem. Základem je zdravá a pestrá strava. Pokud si nevíš rady kde začít, můžeš se těšit na nový projekt, který bude venku na jaře 2021.


Pokud nevíš, jak na cvičení, doporučuji můj 8 týdenní cvičební program CVIČÍM PRO SEBE. Cvičit můžeš z pohodlí domova a program je sestaven z posilovacích a kardio cviků, ale také z těch rehabilitačních a jógových. Je sestavený pro tvé zdravější, pevnější a štíhlejší tělo, navíc zábavnou formou.