fbpx

Poporodní mini kurz

Mini kurz po porodu na 14 dní

Jsi po porodu a nevíš, jak máš začít cvičit?

Trápí tě diastáza, bolesti zad nebo únik moči?

Chtěla by si se mnou začít poporodní Core rehab program, ale chceš si nejprve cvičení vyzkoušet?

Tak jsi tu správně!

Za cenu 3. káviček naskoč do poporodního mini kurzu a zjisti vše o svém těle po porodu, jak začít cvičit a vyléčit své tělo! Vyzkoušíš si tak základní cvičení po porodu pro tvůj střed těla.

Cena mini kurzu je 299,-

Mini kurz obsahuje 3 e-booky: Diastáza, Pánevní dno a První cviky po porodu. Navíc ti na dva týdny zpřístupním 5 lekcí z poporodního core rehab programu ZDRAVÉ TĚLO, ŠŤASTNÁ MÁMA, které si během té doby můžeš zacvičit několikrát a kdykoli. Díky mini kurzu zjistíš základní informace o cvičení po porodu a jestli tě to se mnou baví.

Poporodní mini kurz obsahuje:

ZÁKLAD

3x e-booky

Diastáza

Pánevní dno

První cviky po porodu

+ 5 video lekcí (dechová technika, cvičení středu těla, jóga pro pánevní dno..) k dispozici po dobu 14 dnů, abys cvičení neodkládala!

 

KROK PO KROKU

Každé video je komentované pro správné provedení cviku.

VÝZVA

Každá lekce má 20-30 minut, cviky jsou postupně náročnější. Videa můžeš cvičit samostatně nebo dle rozvrhu jako výzvu na 14 dní.

Jedná se o vybraná videa z core rehab programu ZDRAVÉ TĚLO, ŠŤASTNÁ MÁMA, která slouží jako ukázka core rehab cvičení. Pro vyřešení problému je třeba cvičit dlouhodobě, používat vhodné dechové techniky a mít zásobník různých cviků. To vše je součástí core rehab programu s neomezenou přístupností k videím.

Videa jsou k dostání pouze na 14 dní. V tuto dobu můžeš cvičit každý den. Pro plný přístup ke všem videím na neomezenou dobu se zapoj do core rehab programu Zdravé tělo, šťastná máma.