fbpx

Vítejte na stránkách
Niky Namasté

Nicole Nippertová

O mně

Ahoj, jmenuji se Nicole Nippertová ale většina z vás mě zná pod přezdívkou @niky.namaste z mého Instagramu nebo YouTube kanálu. Mé sociální sítě představují fotky jógových pozic a cvičení, ale také videa a návody. Je to pro mne takový blog, kde můžu porovnávat posun ve cvičení, ale i v životě. Píšu zde své myšlenky a životní pochody. Snažím se prostřednictvím sociálních sítí inspirovat lidi k pohybu těla i mysli.

Můj příběh

Několik let se živím jako masérka a instruktorka fitness a jógy. Čtyři roky jsem studovala obor Fyzioterapie na UK FTVS. Začala jsem se zabývat osobním rozvojem a zdravým životním stylem. Prošla jsem ročním výcvikem Traumatreatmant, díky kterému se snažím porozumět  lidem v životě. Pomáhám posunout se vpřed, překročit  komfortní zónu a udělat změnu.

Cílem mé masérské praxe je hlavně pomoci svým klientům od bolesti v daném segmentu těla nebo je zrelaxovat, aby se uvolnili od každodenního stresu z života. Propojuji vše, co mě život naučil… ať už ve škole, na kurzech, výcviku, při vyučování lekcí či v mé životní praxi. 

A proč tohle vše dělám?

Inspiruji mé sledující k pohybu. Aby se cítili dobře a měli se rádi. Aby CVIČILI PRO SEBE a pro nikoho jiného.

Věřím, že většina problémů a bolestí na těle mají původ v hlavě. A proto se snažím předávat mou životní praxi dále, abyste své tělo a mysl rozvíjeli.

 

niky schody 2
niky 2

Kvalifikace

Kurzy

2019Výcvik Traumtreatment 

2018Instruktor yogy – Yoga4Yogi 

2016Instruktor fitness – BP Sport 

Masér – UK FTVS 

Kineziotaping – EduSpa

Výživový poradce – UK FTVS

Vzdělání

2019 – ? – VŠTVS Palestra – Výživa a sportovní diagnostika

2014 – 2019 – UK FTVS – Fyzioterapie