fbpx

Core Rehab

Jsi připravená rehabilitovat svůj střed těla, diastázu a pánevní dno?!
STOP!
Vypouklému bříšku, bolestem zad a úniku moči

Zapoj se do core rehab programu ZDRAVÉ TĚLO, ŠŤASTNÁ MÁMA! – 6 týdenní program pro zdravé tělo bez bolesti, pro zacelení diastázy, posílení středu těla, zbavení se úniku moči, bolestivých zad a gynekologických obtíží.

Přístup do programu máte napořád.

TO MĚ ZAJÍMÁ!

Už to opravdu chceš vzít vážně a dát své tělo nejen po porodu do pořádku. A potřebuješ k tomu malinko postrčit a ukázat vhodné cviky pro dosažení tvých vytoužených výsledků…

…možná už jsi někdy slyšela, že cvičení na bříško po porodu a na střed těla je JINÉ než které znáš z fitness lekcí.Ale nevíš, kde začít.

…možná už jsi někdy zkoušela cviky na pánevní dno, ale nepomohly ti. Bohužel někteří lékaři nebo zdravotní pracovníci stále doporučují cviky, které se sice dříve doporučovaly, ale dnes již víme, že mohou být spíš na škodu. Například přerušované močení může vést spíše k infekci močových cest než k posílení pánevního dna. Toto prosím opravdu NECVIČ!

…a taky možná o tom slyšíš poprvé a proto tu jsi! Jsem moc ráda, že ti mohu ukázat tu správnou cestu pro zdravé tělo a pevný střed těla!

Hlavní mise tohoto programu je: naučit tě znát své tělo a poznat, jak funguje, abys ho mohla léčit, když bude potřeba.

Zní ti něco z toho povědomě?

Pokud ANO – core rehab program ZDRAVÉ TĚLO, ŠŤASTNÁ MÁMA je sestaven specificky pro střed těla a jeho léčení. Je to nejen 6 týdenní kurz, který tě provede krok za krokem cviky od nejjednodušších až po ty obtížné.

Pokud tě čeká porod, jsi právě po porodu nebo jsi po porodu i několik desítek let a nebo dokonce děti nemáš, i pro tebe je můj program… NIKDY NENÍ POZDĚ ZAČÍT CVIČIT SVŮJ CORE! Tento program ti pomůže dát tvůj střed do pořádku! A to nejen po zdravotní stránce, ale také ti cvičení pomůže mít pevnější břišní svaly, tedy plošší bříško.

Je tento program pro tebe?

…dobrá otázka, pojďme si projít pro koho je a není program vhodný…

Program je pro vás pokud...

Nekupujte pokud...

…když to shrneme, Core Rehab program je pro ženy, které chtějí mít pevné a ploché břicho a být bez bolestí a jiných problémů na těle.

Pojď si pro své ZDRAVÍ!

Zní to jako ty? Pokud ano – budeš perfektní cvičenka pro Core Rehab program!

Co o programu říkají mé klientky​

Proměna mého bříška po porodu

V průběhu následujících týdnů:

 • se naučíme správné dechové techniky pro rehabilitaci středu těla,
 • se dozvíš, jak správně stát, jak vstávat z postele, aby to neubližovalo tvému tělu,
 • získáš cviky pro první dny po porodu/ potratu/ jiné gynekologické operaci,
 • tě naučím protahovat si své pánevní dno, ale také ho posilovat,
 • zjistíš, jak vyšetřit diastázu a jak s ní pracovat,
 • ovládneš masážní hmaty na poporodní bříško a jizvu (po císaři, nástřihu hráze),
 • se naučíš vzpřímenému držení těla,
 • si zacvičíme spolu 24 cvičebních lekcí pro rehabilitaci našeho středu těla

Core rehab program ZDRAVÉ TĚLO ŠŤASTNÁ MÁMA obsahuje:

- část teoretická: E-book - více jak 120 stran (pdf)

- část praktická: Videa (v členské sekci na mém webu)

Fyzio lekce základní

 • Úvodní video, které tě provede celým programem
 • První cviky po porodu (Cvičení v šestinedělí)
 • První cviky po císaři
 • Masáž břicha po porodu
 • Správný stoj a držení těla
 • Jak masírovat jizvu po císařském řezu
 • Jak masírovat jizvu po nástřihu hráze
 • Jak se správně zvedat ze země / z lehu

Jóga po porodu:

 • Protahovací rutina když se hrbíš a bolí tě záda
 • Jóga pro uvolnění pánevního dna

Fyzio lekce navazující:

 • Jak vyšetřím diastázu
 • Dechová techniky v leže
 • Dechové technika v sedě
 • Dechové techniky při cvičení
 • Dechová technika pro zapojení pánevního dna a středu těla
 • Dechová technika pro zacelení diastázy
 • Jak zvedat dítě / těžké břemeno ze země
 • Jak správně dýchat při provádění cviků

Core rehab workouty:

 • 24 cvičebních workoutů na uzdravení diastázy, pánevního dna a posílení středu těla. Celkem jsou videa rozdělená do 6 týdnů, cvičí se tedy 4× týdně.

K celému programu získáš BONUS!

bonus 1

 • Má celoroční osobní podpora v uzavřené Facebookové skupině, kde ti budu plně k dispozici a můžeš se těšit na pravidelná živá vysílání (vaše otázky, navazující lekce a další)
 • + motivační emaily pro dokončení programu. 

bonus 2

 • video HIIT cardio trénink pro pokročilé (můžeš cvičit po odcvičení programu nebo pokud jsi déle po porodu)

bonus 3

 • E-book Výživa pro maminky

Má proměna po odcvičení programu

Pojďme se přesunout do doby, kdy už budeš mít odcvičený core rehab program..

Tady jsou body, kterých můžeš dosáhnout díky cvičení tohoto programu…

 • Bylo to tvé nejlepší rozhodnutí!

Představ si, že znáš své tělo a víš jak ho léčit a rehabilitovat. Ukážu ti přesně, co dělat, abys dosáhla svých výsledků. Díky tomu, že máš zásobník cviků na střed těla, si můžeš pomoci vždy, když to budeš potřebovat. Nejen po porodu, ale také při bolestech v bedrech, při úniku moči, pro pevné a ploché bříško, ale i jako příprava třeba pro další těhotenství.

 • Tělo bez bolesti

Říká se, že potíže jako únik moči, bolesti zad, bolest při styku, diastáza jsou po porodu klasika. ANO, je to časté, ALE NENÍ TO NORMÁLNÍ! Některé tělo se po porodu nedá samo dohromady. Záleží na mnoha faktorech jako je genetika, cvičení před těhotenstvím a v těhotenství, věk, míra stresu a spánku, zdravý životní styl… Občas je třeba tělu pomoci dát ho do pořádku a zaměřit se na rehabilitaci, aby naše tělo bylo bez bolesti a my mohly fungovat s dítětem bez omezení.

 • Sebevědomí

Plno žen po porodu má nízké sebevědomí. Po tak velkém výkonu se musí ihned naučit pečovat o miminko, ale ta starost trvá 24/7, vše je nové, je zde třeba nejistota a strach. K tomu některé maminky bolí po porodu spodní část těla, případně jizvy po císaři, nástřihu či jiné. Mají vypouklé bříško, které hned nesplasklo jako maminkám na Instagramu. Bolí je záda, prsa, kostrč, mají únik moči, bolí je celé tělo a doufají, že to časem odezní.. uběhne pár dnů, týdnů a ono to stále přetrvává. Správné cvičení středu těla ti pomůžeš získat sebevědomí zpět. Nejen že pomáhá ze zdravotní stránky, ale také tvaruje postavu a pomáhá, aby bříško bylo plošší.

 • Opakování (je matka moudrosti)

Nejlepší na programu je, že ho můžeš opakovat a využít v různých částech svého života. Je to jednorázová investice do tvého zdraví. Co to znamená? Tento core rehab program je koncipován nejen pro ženy po porodu. Program můžeš pojmout jako přípravu na miminko, cvičit lze i po potratu a jiné gyneko operaci, kdy je třeba rehabilitovat střed těla. Také cviky můžeš cvičit v pozdějším věku, kdy třeba přijde menopauza, únik moči, bolesti zad a jiné obtíže. Je to pro mě takový rehabilitační základ, který cvičím už spoustu let. 🙂

 • Už žádné výmluvy

Když jsem ještě nebyla mámou, bylo pro mě jednoduché prokrastinovat a odkládat věci na neurčito. Když se mi cvičit nechtělo, tak jsem necvičila, protože jsem si mohla zacvičit kdykoli a má motivace byla mizivá. Po porodu už není tolik času a už vůbec ne tolik výmluv! Tělo po porodu je třeba dát dohromady co nejdříve, aby se neobjevily bolesti či jiné potíže s porodem sdružené. Tak pojďme společně na to!

Představ si své zdravé a pevné tělo bez bolesti!

…to vše je možné i pro tebe!

Už přes 10 let pomáhám ženám ke spokojenosti se svým tělem.

Mými kurzy prošly již stovky žen. Jak se jim v kurzech líbí?

“Přála bych si, aby Niky vydala Core Rehab už několik let zpět, kdy jsem po porodu marně hledala odpovědi na problémy s Diastázou. Vždy jsem našla jen pár odpovědí, ale nikde žádný ucelený návod. Svoje snažení dostat svůj Core zpět do formy jsem vzdala a myslela si, že některé věci jsou pro mě jako maminku normální. Niky mě vyvedla z omylu. E-book je moc hezky zpracovaný. Tohle je MUST HAVE čtení pro všechny maminky! Krásně napsané a ucelené informace o tom, jak se dostat zpět do formy po porodu. “

Lenka C.

Kdo tě programem bude provázet?

Ahoj!

Jmenuji se Niky a jsem bývalá fyzioterapeutka, masérka, lektorka fitness, jógy a zdravého stravování. Nyní jsem maminka ročního chlapečka a online lektorka (nejen těhotenské) jógy a cvičení po porodu.

Díky mé vlastní zkušenosti s těhotenstvím, porodem a následnou rehabilitací, vznikla má vášeň v předávání znalostí a zkušeností v této specifické oblasti. Dělá mi radost vzdělávat ženy o jejich vlastním těle a ještě víc mě naplňuje jim pomáhat léčit své tělo, diastázu, mít v pořádku pánevní dno, být bez úniku moči, bolesti kostrče, zad a dalších obtíží, které se občas po porodu vyskytují.

Já sama jsem si prošla poporodními nepříjemnostmi jako byl únik moči, šílená bolest kostrče a zad, takže se mi občas podlamovaly nohy, což s novorozencem v ruce nebylo nic příjemného. Má diastáza se sama nezatáhla, takže jsem jí musela trochu pomoct nejen správným cvičením.

Jelikož jsem stále hledala a rozšiřovala své znalosti a zkušenosti ze studia a práce fyzioterapeuta, prošla jsem si několika zahraničními kurzy zaměřené na tuto ženskou oblast. Ne vždy jsem se vším souhlasila a ne vždy mi návody a cviky na léčbu středu těla přišly správné. Proto jsem si vytvořila vlastní ucelené cvičební sestavy, pro nápravu této oblasti. Teď bych své zkušenosti ráda naučila a předala dalším ženám a tak vznikl core rehab program: 

ZDRAVÉ TĚLO, ŠŤASTNÁ MÁMA!

Co o programu říkají mé klientky

Jsi připravena na obrovskou změnu tvého středu těla?

Je jedno kde začínáš, důležité je udělat ten krok a opravdu začít! Tvé tělo to ocení. Zapoj se se mnou do cvičení a měj zdravé, funkční a pevné tělo bez bolesti a jiných nepříjemností!

Core rehab program zahrnuje unikátní dechové techniky a kombinaci rehabilitačních a klasických cviků a jógy po porodu. Je určen všem ženám KDYKOLI NEJEN po porodu

core rehab program

ZDRAVÉ TĚLO, ŠŤASTNÁ MÁMÁ

Jakou má kurz hodnotu?

Je to jednorázová investice do tvého těla a zdraví. Má hodinová sazba je 2000,- za lekci. Teď když si to spočítáte 2000,- / hod 7x týdně po dobu 6 týdnů vycházelo by to okolo 84.000,-. Ale tvá investice nebude blízká této ceně. A to ani nemluvím o lekcích ve fyzio části a sepsaném e-booku, který má přes 120 stran…

Ale protože jste dočetli až sem, cítím, že:

 • jsi se rozhodla dělat něco se svým zdravím
 • mi věříš a chceš, abych tě provedla touto cestou
 • chceš cvičit pohodlně ze svého domova

Tvá spokojenost je pro mě důležitá!

Cena programu ZDRAVÉ TĚLO, ŠŤASTNÁ MÁMA je za pouhých 4.499 Kč!

Ale hodnota, kterou vám přinese je nesrovnatelně vyšší!

K programu máš celoroční podporu, videa můžeš opakovaně cvičit, takže tě jedna lekce vyjde za cenu méně než jedné kávičky denně!

4.499,- Kč (s DPH)

Přístup do programu máš napořád (ke kurzu se budou v průběhu přidávat další videa).

V současné nelehké době nabízím možnost koupě na 2 splátky.

Nekteré pojišťovny na cvičení po porodu / pro ženy / všeobecné aktivity přispívají, podívej se do otázek.

Ceny uvádím bez DPH, protože se liší dle země, ve které žijete. Některé jste zvyklé kupovat kurz na firmy a zajímá vás cena bez DPH kvůli odpočtu.

Platba na dvě splátky:

1. splátka 2499,-

2. splátka 2099,-

Druhá splátka je třeba uhradit 30 dní od zaplacení první splátky.

Pokud budete platit na splátky, celková cena programu je 4598,- 

 

Nekteré pojišťovny na cvičení po porodu / pro ženy / všeobecné aktivity přispívají, podívej se do otázek.

Cenu uvádím bez DPH, protože se liší dle země, ve které žijete. Některé jste zvyklé kupovat kurz na firmy a zajímá vás cena bez DPH kvůli odpočtu.

Co o programu říkají mé klientky

Pečuj o své tělo v mateřství láskyplnou a vědomou cestou!

Program ZDRAVÉ TĚLO, ŠŤASTNÁ MÁMA:

  • teoretická část: e-book s více než 130 stránkami
  • praktická část: více jak 40 video lekcí zaměřené na fyzio, rehabilitaci těla v běžném životě, jóga a cvičební lekce pro uzdravení středu těla, diastázy, pánevního dna)
  • Bonus 1: celoroční podpora s pravidelným živím vysíláním na vaše zvolené téma
  • Bonus 2: navazující cvičební video HIIT cardio trénink bezpečné pro diastázu
  • Bonus 3: e-book Výživa pro maminky
  • Dárek v hodnotě 1500 Kč! (eko tričko Namasté, overball a odporová guma využívaná v programu, překvapení od značky Weleda a Blendea) – platí pouze pro Českou republiku do 20.2.2023

Pokud si přejete kurz DAROVAT, napište mi na nikynamaste@gmail.com. Do předmětu emailu prosím uveďte “Dárek”, děkuji.

Jak se mým klientkám se mnou cvičí

Stále máš otázky ohledně core rehab programu?
Odpověděla jsem ty nejčastější dotazy…

Přispívají pojišťovny na cvičení po porodu?

Ověř si, jestli tvá pojišťovna přispívá na cvičení po porodu. Podle posledního průzkumu by měly přispívat tyto pojišťovny:

211 Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra, 205 Česká průmyslová pojišťovna, 213 Revírní bratrská pokladna (Cvičení pro ženy do 6 měsíců po porodu), zdravotní pojišťovna, 209 Zaměstnanecká pojišťovna Škoda. VZP přispívá na všeobecné pohybové aktivity v době těhotenství a 12 měsíců po porodu a je potřeba jen upravit předmět faktury. Pokud jsi nečerpala příspěvek v těhotenství, lze uplatnit tento příspěvek na poporodní kurz. Případně můžeš využít příspěvek na klasický sport (pohybovou aktivitu v hodnotě min. 1500 Kč), pokud jsi delší dobu po porodu. Ozvi se, pokud budeš potřebovat upravit předmět na faktuře. Každá pojišťovna má jiné požadavky.Pokud si vybereš platbu na splátky a chceš uplatnit u pojišťovny VZP, ta přispívá na kurzy v hodnotě nad 1500 Kč, pak je potřeba předložit dvě faktury, aby ti přispěli. Nelze upravovat částku a datum na faktuře zpětně. Lze měnit pouze text na faktuře. Vše se dá domluvit.

 

Má pro mě kurz smysl, i když už jsem déle po porodu?

Ano! I pokud jsi několik desítek let po porodu, je třeba znát své tělo a vědět, jak si léčit svůj střed těla! Plno žen třeba ani netuší, že bolest zad, únik moči, či jiné obtíže, můžou být pozůstatek od porodu, protože nezaléčily a nedaly zpět do pořádku svůj střed těla. Je to smutné, protože o tomto by vás měl informovat váš gynekolog, fyzioterapeut, školený zdravotnický personál, ale ne vždy tomu tak je.

Je pro mě kurz vhodný, i když nejsem máma?

Ano! “Problémy” jako je diastáza, únik moči, bolest v zádech nebo nevybalancované pánevní dno můžou mít i ženy, které si neprošly porodem. Většina žen se k těmto tématům dostane právě po porodu, proto jsem koncept směřovala tímto směrem. Core rehab program je ale vhodný i pro ženy, které si porodem neprošly, projít nemohou nebo projít nechtějí. Cviky jsou komplexně zaměřené na střed těla, tedy jsou vhodné i pokud plánujete miminko nebo se vám nějakou dobu otěhotnět nedaří (můžete probudit a zvědomit si pánevní dno, naučit se s ním pracovat).

Je kurz vhodný po potratu / zamlklém těhotenství / jiné gynekologické operaci?

Ano! Core je třeba rehabilitovat vždy, když se něco děje s naším středem těla, aby se tělo dalo zpátky do pořádku. Je třeba ovšem ideálně dodržet šestinedělí a konzultovat svůj stav s lékařem

Jak to funguje?

 

Core rehab program se skládá ze dvou hlavních částí. Tou první je e-book, který má přes 120 stran a je v něm popsaná teorie cvičení a vše spojené s ženským tělem nejen po porodu. Najdeš v něm plno tipů a triků, první cviky po porodu, masáž jizvy, dehcové techniky, jak vyšetřit diastázu a další zdravé návyky v životě. Je

Druhá část se skládá z videí. První série spadá do skupiny Fyzio, kde se spolu naučíme správnému držení těla, dechové techniky, masáž jizvy, vyšetření diastázy, stereotypy pohybů v domácnosti, při manipulaci s miminkem, na toaletě a další. Je třeba se naučit zdravé základní pohybové vzorce a zautomatizovat si je. Druhá série videí jsou workouty, které jsou dlouhé na 20-30 minut, kdy se cvičí střed těla, pánevní dno a diastáza.

Kdy začít?

 

Pokud je vše v pořádku tak již HNED v porodnici! Nemyslím tím, aby ses hned vrhla do workoutů, ale již v porodnici na lůžku můžeš cvičit první cviky po porodu, provádět zdravé návyky v pohybu v denní činnosti, na toaletě, při manipulaci s miminkem a tak dále. Nečekej na období PO šestinedělí, protože v tuhle dobu se odehrávají důležité regenerační porcesy, kterým můžeme pomoci. Nebuď smutná, pokud jsi už delší dobu po porodu, protože NIKDY NENÍ POZDĚ ZAČÍT! Svaly se dají vytrénovat i delší dobu po porodu, jen to bude chtít větší trpělivost. Vždy je potřeba se poradit se svým ošetřujícím lékařem. Pokud jsi měla přirozený porod bez komplikací, core rehab workouty můžeš začít cvičit jakmile se budeš cítit fit! Ideálně po šestinedělí, ale každé tělo je jiné. Pokud jsi po císařském řezu, doporučuje se začít cvičit po cca 3 měsících, ale opět platí stejné pravidlo: Každá žena a každé tělo je jiné. Záleží, jak se ty sama cítíš a co ti doporučí tvůj lékař.

Jak se namotivovat ke cvičení, když jsem unavená?

 

Má největší motivace vždy bylo mít zdravé a fit tělo! Na cvičení jsem se vždy těšila, protože to byla má chvilku klidu. Když byl syn menší, cvičila jsem s ním, když větší využívala jsem jeho spánek nebo hlídání.

Pokud jsi unavená a nemáš žádnou energii na cvičení, zkus využit “cviky” z fyzio části a udělat malé změny ve tvých pohybových zvycích a držení těla. Případně si můžeš zacvičit dechovou techniku, která tě krásně zklidní, aktivuje střed těla a doplní ti baterky!

Pokud budeš potřebovat mou podporu, budu tu pro tebe na emailu nebo v soukromé uzavřené skupině k tomuto programu. Abys na kurz nezapomněla, budou ti pravidelně chodit emaily s připomínkou jako průvodce kurzem.

Jak dlouho budu mít přístup do kurzu?

Do konce života! Je to pro tebe jednorázová investice do tvého zdraví. Program si můžeš stáhnout do svého telefonu nebo počítače a pečovat o své zdraví i v přírodě nebo na chatě bez internetu.

Pokud by sis čímkoli nebyla jistá, napiš mi!

nikynamaste@gmail.com

Pokud by ti kurz neseděl, máš možnost kurz do 14 dnů vrátit a dostanete své peníze bez udání důvodů zpět.

ZAPOJ SE TEĎ!

Do konce 15% slevy s kódem maminka15 zbývá:

 • 00Dní
 • 00Hodin
 • 00Minut