fbpx

Jóga pro začátečníky

28 denní online kurz
"Léči a posiluj své tělo, mysl ho bude následovat"

Ráda byste byla bez bolestí zad, nohou, rukou...?

Nebo byste chtěla být plná energie a mít zdravé tělo?

A nebo byste chtěla najít nový životní směr, ale nevíte, kde začít?

POKUD ANO, JSTE TU NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ!

Mohlo by vás zajímat

Když jsem začínala s jógou, obdivovala jsem své učitele s jakou elegancí dokáží v pozicích vydržet, a jak silné, stabilní a pružné mají tělo. Já osobně v pozici vždy vydržela jen pár vteřin a jako bývalá amatérská baletka jsem se nepředklonila ani ke kolenům. Měla jsem extrémně zkrácené tělo z velkého stresu v osobním životě, což se podepsalo na ztuhlosti, zkrácenosti a oslabenosti mého těla.

Myslela jsme si, že když mám základy pohybu z dětství, tělo se brzy vrátí zpět. Ale nebylo to tak lehké, jak jsem si původně myslela.

Čím dál častěji jsem se vracela na podložku a učila se od základů protahovat své tělo, aby nebylo zkrácené a nebolelo mě. Postupem času jsem si začala uvědomovat další benefity, které mi jóga začala dávat. Vždy jsem si u cvičení pročistila hlavu, uvolnila se ze stresového napětí a postupně jsem začala vidět pokroky na těle. Především v jeho síle a flexibilitě.

Jen rychlé připomenutí...

Jako lektor jógy bych ráda zdůraznila, že jóga není jen o pozicích – tedy o fyzickém těle. I když to je také důležité – mít ho zdravé, bez bolesti, silné, stabilní a do určité míry flexibilní. Ale pokud máte jako já ráda výzvy a pokroky, jóga je tou pravou cestou jak docílit zdravého těla.

Jednoduše se chcete cítit SKVĚLE VE SVÉM TĚLE!

Musím se přiznat...

Také jsem v začátcích s jógou nevěděla, jak na to, a jak ji začlenit do svého života. A velmi bych ocenila, kdyby mě tehdy někdo provedl začátky. Chodila jsem z lekce na lekci, ale neuměla jsem si v tom vytvořit řád a pravidelnost. A tak se stávalo, že jsem si občas někam zašla zacvičit a poté opět přestala. A tak se to několikrát opakovalo. Byla jsem věčným začátečníkem a nevěděla jsem, jak začlenit jógu do svého každodenního života, abych pocítila výsledky. 

Pokud se nacházíš na tom samém místě jako já před lety, nech mě ti říct tajemství,. Vše se změnilo, když jsem se rozhodla začlenit si nový jógový rituál do života. Vytvořila jsem si takový svůj cvičební jógový program, který jsem pravidelně dodržovala. Díky znalostem těla ze studia fyzioterapie, jsme si zvládla poskládat sestavy sama. A až když jsem si vytvořila pravidelný jógová rituál a každé cvičení jsem zvolila na jinou část těla, poté se dostavily mé vytoužené výsledky.

Ahoj, ráda bych se vám představila

Jmenuji se Nicole, ale většina z vás mě nejspíše zná z Instagramu, Facebooku nebo YouTube pod přezdívkou Niky Namasté. Jsem lektorkou jógy a cvičení a vytvářím cvičební programy pro ženy, jako jste právě VY!

 Vždy mě to ke cvičení a zdravějšímu životnímu stylu hodně táhlo. Při studiu fyzioterapie na vysoké škole jsem si udělala kurz instruktora fitness, nutriční poradenství a kurz maséra. Prošla jsem lektorským kurzem instruktora jógy a minulý rok jsem si vzdělání doplnila o roční výcvik psychoterapie (Traumatreatment). V současné chvíli dálkově studuji na vysoké škole Palestra, kde se zaměřuji na výživu a sportovní diagnostiku.

Už při studiu fyzioterapie a práci s klienty jsem zjistila, že většina bolestí těla je původem uložená v hlavě. Propojuji tak veškeré své znalosti a dovednosti ohledně fitness, rehabilitačního cvičení, posilování, jógy a psychoterapie.

Zní to zajímavě?

Chci vám pomoci dosáhnout cíle

To je důvod, proč jsem vytvořila online kurz Jóga pro začátečníky.

Chci vám pomoci na vaší cestě za zdravým tělem a ukážu vám krok po korku, jak na to.

– Naučíme se protahovat vaše zatuhlá záda.

– Zaměříme se na správný dech a pevný střed těla.

– Ukážeme si pozice na uvolnění zatuhlých kyčlí a nohou.

– Začleníme také relaxaci a lehkou meditaci do svého života.

Půjdeme krok po kroku, projdeme si pomalu jednotlivé pozice, které si osvojíte a následně je budete moci cvičit bez mé pomoci. Budete se cítit pohodlně ve svém zdravém těle.

Udělala jsem náročný kus práce...

...to neznamená, že cvičení bude náročné, ba naopak!

Požaduji po vás pouze cca 15 minut vašeho času.

ANO! 15 minut, tak to je…

To je vše, co budete potřebovat pro plnění tohoto programu. Věřím, že pro začátečníky je to ideální čas, aby se něco naučili, protáhli své tělo a udrželi pozornost u cvičení. 

Také jsem si myslela, že cvičení musí být vždy alespoň hodinu, jinak nepocítím žádnou změnu. A proto jsem dělala tuto velkou chybu. Často jsme si říkala: “Nemám hodinu čas, to cvičit radši ani nebudu.” Ale opak je pravdou. I za pouhých 15 minut můžete krásně protáhnout své zkrácené tělo, pocítit úlevu od bolesti a mít viditelné výsledky!

Co je tedy tím tajemstvím, který vám pomůže docílit vysněného cíle?

Je to ucelený a strukturovaný program, který vás krok po kroku provede jednotlivými jógovými sestavami pro začátečníky. 

Cvičení nikdy nebylo zábavnější!

Recenze

"Milá Niky, dnes jsem skončila s 28 denní vyzvou Jóga pro začátečníky. Kazdy týden jsem pozorovala zlepšení a jistotu v jednotlivých pozicích. Některé mi byly bližší, třeba pozice dítěte, některé zase hodně vzdálené - pozice holuba. Ale získala jsem větší jistotu a stabilitu, takže celkem pominulo moje kymaceni se jako brizka ve vetru. Moc děkuji a těším se na další cvičení."

Hanka N.

Recenze 2

Niky, co je uvnitř online kurzu Jóga pro začátečníky?

Kurz se skládá ze 12 videí, každé video má cca 15 minut a je pokaždé zaměřené na jinou oblast.

Co budete potřebovat?

Seznam videí

Rozklikni popisek pro více informací o lekci

Jóga pro zdravá záda - krční páteř

Trápí vás zatuhlá šíje?

 

Máte časté migrény nebo bolesti hlavy?

 

Nebo jste často ve stresu a neumíte se uvolnit? 

 

První video vás naučí cviky na protažení hlavně oblasti krční páteře. Zaměříme se především na trapézy a svaly ze zadní strany krku. Také si ukážeme pozici kočičího hřbetu a jak v pozicích správně dýchat.

Jóga pro zdravé ruce

Píšete často na počítači nebo na telefonu? 

 

Bolí vás předloktí a zápěstí z přetížení? 

 

Nebo chcete předejít zánětům šlach a karpálním tunelům?

 

Druhé video vás provede cviky pro uvolnění zápěstí a předloktí, abychom tak předešli zánětům šlach a bolesti v dané oblasti. Dále se přesuneme na protažení horní poloviny těla. Tedy k naším ramenům a lopatkám, které často bývají zatuhlá a vedou k nesprávnému držení těla.

Jóga pro zdravá záda - bederní páteř

Bolí vás bedra?

 

Sedíte každý den několik hodin denně u počítače?

 

Nebo cítíte tuhost ve spodních zádech?

 

Ve třetím videu si společně krok po kroku protáhneme celá záda. Začneme pěkně pozvolna s krční oblastí. Poté se přesuneme na hrudní páteř a nakonec si protáhneme naše často zatuhlá a bolestivá bedra. Dále se zaměříme na posílení zádových svalů, která jsou velmi často oslabená a vedou k nesprávnému držení těla.

Cvičení pro hluboký stabilizační systém a core

Máš pocit, že tvé břišní svaly nefungují, jak mají?

 

Bolí tě spodní záda?

 

Nevíš jak správně dýchat do spodního břicha?

 

Čtvrté video je zaměřený na správný dech a střed těla. Tato oblast bývá často povolená, a díky tomu nás mohou bolet naše bedra. Nejedná se o povrchové břišní svaly, ale hlavně o ty hluboké.

Relaxační jóga pro zklidnění mysli

Jste pořád v jednom kole?

 

Neumíte se zastavit a relaxovat?

 

Nevíte kam dříve skočit a jste z toho unavená?

 

Tato lekce je zaměřená na zklidnění našeho těla a především naší mysli. Budeme v ní používat dva jógové bloky (místo nich můžete mít deku nebo velké knihy). Postupně si srovnáme naše záda, zklidníme náš dech a protáhneme si zatuhlé části na těle.

Jóga pro zdravé kyčle

Máte zatuhlé kyčle?

 

Bolí vás bedra i když je často protahujete?

 

Nedopnete kolena v pozici psa hlavou dolů?

 

V lekci se budeme věnovat protažení našich kyčlí, které bývají často zatuhlé. Mohou způsobovat bolesti ve spodních zádech, proto je důležité je protahovat správně a efektivně. Zapracujeme na uvolnění zadních stran nohou (hamstringy), bedrokyčelního svalu a vnitřní strany nohou. Ukážeme si také, jak správně provést pozici holuba.

Jóga pro protažení nohou

Máte zkrácené svaly na nohou?

 

Často sportujete a nevíte jak na správné a efektivní protažení dané oblasti?

 

Táhnou vás zkrácené hamstringy při předklonu k nohám?

 

Protažení nohou je velmi důležité. Nejen po sportu, ale i v běžném denním životě. Naše svaly ze zadní strany nohou bývají často přetěžované, díky protahování můžeme předejít jejich zranění a bolesti.

Jóga pro protažení vnitřních stehen

Bolí tě po sportu třísla?

 

Cítíš zkrácené stehna z vnitřní strany?

 

Nebo máš často bolestivou menstruaci?

 

Tato lekce je zaměřena na vnitřní stranu nohou. Adduktory bývají často zkrácené a proto bychom jim také měli věnovat pozornost. Díky těmto cvikům nejen protáhnete vnitřní stehna, ale zároveň uvolníte svaly pánevního dna, které bývají bolestivé v různé fázi menstruačního cyklu. Proto i v době PMS nebo menstruace je tato sestava vhodná pro uvolnění menstruačních bolestí.

Jógové cviky na posílení bříška a středu těla

Chceš mít pevné bříško?

 

Nevíš jak posílit střed těla díky józe?

 

Jestli jste hravě zvládli lekci pro posílení hlubokého stabilizačního systému, v téhle lekci si cviky trochu ztížíme a zaměříme se na celé břicho. Projdeme si opět správný dech a aktivaci břišních svalů. Začleníme si cviky na horní, střední i spodní bříško.

Jóga pro horní zkřížený syndrom

Hrbíš se?

 

Cítíš zatuhlou hrudní páteř nebo ramena?

 

Máš oslabené mezilopatkové a zádové svaly?

 

V této lekci se zaměříme na horní polovinu těla. Protáhneme si naše ramenní pletence a lopatky. Otevřeme trochu náš hrudník a zacvičíme si cviky na posílení mezilopatkových a zádových svalů. Tyto svaly bývají často oslabené a proto se hrbíme nebo máme nesprávné držení těla. Tyto cviky nám pomohou to napravit.

Jógové cviky na posílení a protažení hýždí

Chceš mít pevné a kulaté hýždě?

 

Trápí tě bolest rotátorů kyčlí?

 

Lekce je zaměřená na posílení právě našich hýžďových svalů. Díky správné aktivaci docílíme správného tvaru našeho pozadí. Neopomene si hýždě také protáhnout, aby byly zdravé. Protáhneme i naše rotátory kyčlí, které zlobí nejednoho z nás.

Dynamická sestava

Chceš se u jógy trochu zapotit?

 

Tato lekce bude trochu rychlejší. Opět si ukážeme nové pozice, které můžeš začlenit do své každodenní praxe. Lekce je zaměřená na celé tělo.

Program je pro vás pokud...

Nekupujte pokud...

Poznámka: jóga nemá moc společného s hubnutím přebytečného tuku – může to být pozitivní vedlejší efekt, ale není zaručen

Super! To zní dobře, jsem připravena do toho jít!

Ale kolik to stojí?

Je to jednorázová investice do vašeho zdraví a vašeho těla. Obecně: má hodinová sazba za individuální lekci je 1.000,-.  Teď když si to spočítáte 1.000,-/hod – 6x týdně po dobu 4 týdnů, vycházelo by to okolo 24.000,-. Ale vaše investice dnes nebude blízká této ceně. A to ani nemluvím o jógových workshopech a ostatních speciálních trénincích…

Ale protože jste se dočetli až sem, cítím, že:

– jste se rozhodli začít s jógou a udělat něco pro své zdraví

– mi věříte a chcete, abych vás provedla touto cestou jógového začátečníka

– chcete cvičit z pohodlí svého domova a kdykoli se vám chce

28 denní online program

Jóga pro začátečníky

Získáte

 • Úvodní video
 • Rozvrh
 • 12 jógových lekcí
 1. Jóga pro zdravá záda – krční páteř
 2. Jóga pro zdravé ruce
 3. Jóga pro zdravá záda – bederní páteř
 4. Cvičení pro hluboký stabilizační systém a core
 5. Relaxační jóga pro zklidnění mysli
 6. Jóga pro zdravé kyčle
 7. Jóga pro protažení nohou
 8. Jóga pro protažení vnitřních stehen
 9. Jógové cviky na posílení bříška a středu těla
 10.  Jóga pro horní zkřížený syndrom
 11. Jógové cviky na posílení a protažení hýždí
 12. Dynamická sestava

+ a navíc ode mě získáte BONUS!

Připravila jsem pro vás 60 minutové video:

Pozdrav Slunci A, B a jeho modifikace!

Tato lekce bude trochu dynamičtější, ale jsem si jistá, že ji krok po kroku společně zvládneme. Projdeme si postupně pozice a vysvětlíme si s jakým dechem ji provádět. Ukážeme si navíc Pozici Bojovníka I., Bojovníka II. a jeho obrácenou verzi. Pozdravem Slunce protáhnete celé tělo a zároveň ho i posílíte. Vhodné pro ranní probuzení nebo pro odpolední nakopnutí.

+ samozřejmostí je také záruka 100% spokojenosti 

Do programu jsem vložila krok za krokem vše, co umím a znám a co vy potřebujete vědět a umět pro jógové začátky. A nechci vás zklamat. Když usoudíte, že program není pro vás to pravé, nabízím garanci vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení.

Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

Cena online kurzu Jóga pro začátečníky je dnes za pouhých

1999 Kč!

ale HODNOTA, kterou vám přinese, je nesrovnatelně vyšší.

Zapoj se do cvičení s námi

Vyber si svůj balíček

E-book
Jóga pro začátečníky

799
 • e-book v PDF formě
 • + 3 bonusová jógová videa
 • + facebook skupina

Online kurz Jóga pro začátečníky

1999
 • 12 jógových lekcí
 • + bonusová 60 minutová lekce
 • + facebook skupina

Často kladené otázky

Jak se program cvičí?

Program se cvičí po dobu 28 dnů (4 týdnů) – 6x týdně + 1 den volna na regeneraci. Každý den se cvičí jiné video, postupujte dle rozvrhu. Lekce vám zabere 15-20 minut.

Je program vhodný pro těhotné?

Tento program není vhodný pro těhotné ženy.

Mohu tento program cvičit po porodu?

Určitě po 2 měsících od přirozeného porodu ano, ale je potřeba se poradit se svým lékařem. Důležité je, abyste neměla diastázu a vše měla v naprostém pořádku. Pokud máte rozestup břišních svalů, je to nejprve zapotřebí dát dohromady se svým fyzioterapeutem nebo trenérem a poté přejít na můj program.

Zůstanou mi video lekce i po ukončení kurzu?

Ano, videa si budete moci stáhnout k sobě do počítače, ale také je budete mít k dispozici kdykoli po přihlášení na mých stránkách.

Co když onemocním?

Pokud jste nemocná, tak rozhodně necvičte a nejprve se uzdravte. Nic přehánějte, nepřetahujte se, jinak se vám nemoc vrátí a bude to nekonečné kolečko. Věřte mi, znám to. Po uzdravení doporučuji s programem začít znovu, jelikož tělo za dobu odpočinku mnohé zapomnělo.

Mám cvičit i v průběhu menstruace?

Mně osobně cvičit v průběhu menstruace nevadí. Nemám ji nijak silnou a neomezuje mě to. Pokud máte ale křeče, tak je určitě lepší odpočívat a nepřetěžovat se. Cvičení je spíše příjemné protažení, takže by vám v době menstruace mělo uvolnit svaly v křeči.

Samotné mi trvalo několik let, než jsem našla ty správné cviky a sestavy pro cvičení jógy. Za poslední roky jsem investovala do školného, lektorských kurzů, workshopů, individuálních lekcí  a další ohledně jógy a pohybu více jak 200.000,-, které vy teď investovat nemusíte.

Ty nejúčinnější techniky, co mě osobně fungují, naučím i vás, abyste mohli rychle, jednoduše a efektivně podpořit své zdraví a svou novou cestu jógovým světem. Podtrhne to vaši ženskost, krásu, zdraví a pohodlí.

Díky online kurzu Jóga pro začátečníky ušetříte spoustu peněz, energie i času, který byste věnovala hledání těchto technik, kurzů, dojíždění na lekce atd. Již brzy na sobě pocítíte změny, které vaše tělo ocení.

Klikněte na tlačítko, vyplňte objednávku a můžete se okamžitě pustit do cvičení a zlepšení svého zdraví.

Otevřete tohle kouzelné tlačítko a začněte se cítit zdravěji a uvolněněji od stresu a napětí ve vašem životě.

 

Program i BONUS se mi líbí!

Chci do svého zdraví investovat!