fbpx

Le Život

Tvůj průvodce pro rok 2023, abys začala konečně žít svůj ŽIVOT SNŮ!

Tápeš ve svém životě?

Nevíš, co od života chceš a kam máš mířit?

Cítíš, že by si potřebovala popostrčit ve tvé cestě za svým snem?

POKUD ANO, JSI TU NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ!

Více informací:

Mohlo by tě zajímat…

Před 10 lety jsem se začala zabývat seberozvojem. Chodila jsem na semináře mé tety koučky, která je vedla ne téma emoční inteligence, hladina alfa… a obecně předávala tipy a triky jak na sebelásku, sebehodnotu a práci sama se sebou. Tehdy jsem si na nový rok udělala svou první nástěnku snů, kde jsem měla plno dlouho vysněných věcí např. brýle značky Rayban. Světe div se, 90% přání se mi splnilo. Dokonce i ty Raybany se našly u kamaráda na chatě v trávě. 🙌 😅 

Od té doby se můj svět začal točit kolem síly myšlenek, jak si správně přát, psaní si deníku, vizualizací, nápadů, vděčností a přání. Každý rok rekapituluji a nestačím se divit, co vše se mi již splnilo.

Jsou to roky práce sama na sobě. 🙌

Jen rychlé připomenutí...

Jako lektor jógy bych ráda zdůraznila, že jóga není jen o pozicích – tedy o fyzickém těle. I když to je také důležité – mít ho zdravé, bez bolesti, silné, stabilní a do určité míry flexibilní. Je také o psychické stránce, nastavení mysli a pohledu na život.

Jednoduše se chcete cítit SKVĚLE VE SVÉM TĚLE, ale i MYSLI!

Musím se přiznat...

Také jsem v začátcích se seberozvojem nevěděla, jak na to a jak zvyky a myšlenky začlenit do svého života a převést je v realitu. A velmi jsem ocenila, když mě tehdy někdo provedl začátky. Chodila jsem na workshopy, semináře i psychoterapeutický výcvik a poté jsem si našla kombinaci svých technik, které mi v životě fungují . 

Pokud se nacházíš na tom samém místě jako já před lety, nech mě ti říct tajemství. Vše se změnilo, když jsem se rozhodla začlenit si nové  rituály do života. Vytvořila jsem si takový svůj cvičební  program pro rozvoj mysli, který jsem pravidelně dodržovala a opakovala. Díky znalostem těla a mysli ze studia fyzioterapie a psychoterapie, jsme si zvládla techniky provádět doma sama. A až když jsem si vytvořila pravidelné rituály (např,: psaní deníku) a každé cvičení jsem zvolila na jinou část mého života, poté se dostavily mé vytoužené výsledky.

Zní to zajímavě?

Chci vám pomoci dosáhnout cíle

To je důvod, proč jsem vytvořila seberozvojový pracovní e-book Le Život! 

Chci vám pomoci na vaší cestě za vysněným životem a ukážu vám krok po korku, jak na to.

Půjdeme krok po kroku, projdeme si pomalu jednotlivé techniky, které si osvojíš a následně je budeš moci praktikovat bez mé pomoci automaticky. Budeš se cítit pohodlně ve své jasné a zdravé mysli.

Udělala jsem náročný kus práce...

...to neznamená, že cvičení bude náročné, ba naopak!

Požaduji po tobě pouze cca 30 minut vašeho času každý měsíc.

ANO! 30 minut, tak to je…

To je vše, co budeš potřebovat pro plnění tohoto pracovního e-booku. Věřím, že pro začátek je to ideální čas, abyste se něco naučili a udrželi pozornost u cvičení. 

Také jsem si myslela, že seberozvojové cvičení musí být vždy alespoň hodinu, jinak nepocítím žádnou změnu. A proto jsem dělala tuto velkou chybu. Často jsme si říkala: “Nemám hodinu čas, to radši nic dělat ani nebudu.” Ale opak je pravdou. I za pouhých 30 minut můžete pokročit dále ve svém životě, posílit sebelásku, ukotvit a zvýšit svou sebehodnotu a mít časem viditelné výsledky!

Co je tedy tím tajemstvím, který vám pomůže docílit vysněného cíle?

Je to ucelený a strukturovaný pracovní e-book pro rok 2023, který tě krok po kroku provede jednotlivými kroky ke tvému životu snů. 

Seberozvoj nikdy nebyl zábavnější!

Niky, co je uvnitř e-booku Le Život?

E-book se skládá ze 190 stran plných tipů, seberozvojových technik a přesně mířených otázek tobě na tělo. 

Obsah e-booku

 1. O mně
 2. Vítej
 3. Jak workebook používat
 4. Pápá 2022
 5. Ahoj 2023
  • Nástěnka vizí
  • Současné JÁ versus budoucí JÁ
 6. Sebeláska
  • O mně
  • Přenastavení mysli
  • Má priorita: péče o sebe
  • Mé zvyky
 7. Cíle roku 2023
  • Můj život snů
  • Cíle roku 2023
  • Zdravé zvyky
  • Cíle ve vztazích
  • Cíle v kariéře
  • Cíle v seberozvoji
  • Cíle ve financích
  • Cíle v domově
  • Cíle v kreativitě
  • Cíle ve spiritualitě
  • Seznam cílů
 8. Můj ideální svět
 9. Lekce pro mou cestu
  • Jak vše dodržet
  • Ve strachu
  • Od porovnávání se k inspiraci
  • Eliminuj výmluvy
 10. Pomocné zdroje
 11. Cíl ebooku
 12. Nápady
 13. Psaní deníku + výzvy
 14. Poznámky
 15. Poděkování

Ukázka e-booku

Co budete potřebovat?

E-book je pro tebe pokud...

Nekupuj pokud...

Super! To zní dobře, jsem připravena do toho jít!

Ale kolik to stojí?

Je to jednorázová investice do vašeho psychického zdraví. Obecně: má hodinová sazba za individuální sezení je 1.500,-.  Teď když si to spočítáte 1.500,-/hod – cca 2x měsíčně po dobu 12 měsíců, vycházelo by to okolo 36.000,-. Ale tvá investice dnes nebude blízká této ceně. A to ani nemluvím o dalších workshopech a ostatních speciálních trénincích…

Ale protože jsi se dočetli až sem, cítím, že:

-> jsi se rozhodla změnit svůj život

-> věříš mi a chceš, abych tě provedla rokem 2023 a pomohla ti najít tvé já

-> chceš si vše dělat sama dle svého tempa

Do e-booku jsem vložila krok za krokem vše, co umím a znám a co vy potřebuješ vědět a umět pro změnu tvého života. A nechci tě zklamat. 

Tvá spokojenost je pro mě důležitá!

Cena e-booku Le Život je dnes za pouhých

599 Kč!

ale HODNOTA, kterou vám přinese, je nesrovnatelně vyšší.

Často kladené otázky

Na jak dlouho je e-book?

E-book Le Život je průvodce na celý rok 2023 (12 měsíců).

Je produkt Le Život i v tištěné podobě?

Aktuálně není, forma je pouze v pdf formě. Můžete si ho ale vytisknout a psát do něj. Nebo mít e-book v telefonu/pc a své odpovědi psát do deníku.

Co přesně v produktu Le Život najdu?

Techniky v oblasti seberozvoje, sebelásky, sebehodnoty. Zvědomování si toho, co v životě chci a převedení do reality. Začlenění zdravých návyků do života. Tipy na psací seberozvoj a psaní si deníku. Motivaci. Rekapitulaci roku 2022. Nové vize pro rok 2023. Sebereflexní techniky. Inspiraci na literaturu ohledně seberozvoje. Více v obsahu.

Komu je e-book určen?

Všem, kdo se chce posunout v životě dál, rozvíjet se a žít život dle sebe.

Samotné mi trvalo několik let, než jsem našla ty správné techniky pro seberozvoj, který mi pomohl žít můj vlastní život snů. Za poslední roky jsem investovala do školného, lektorských kurzů, workshopů, individuálních sezení, psychoterapeutického výcviku  a další ohledně pohybu těla a mysli více jak 200.000,-, které ty teď investovat nemusíš.

Ty nejúčinnější techniky, co mě osobně fungují, naučím i tebe, abys mohla rychle, jednoduše a efektivně podpořit své zdraví a svou novou cestu životem snů. Podtrhne to tvou ženskost, krásu, zdraví a pohodlí.

Díky e-booku Le Život ušetříte spoustu peněz, energie i času, který bys věnovala hledání těchto technik, kurzů, dojíždění na lekce atd. Již brzy na sobě pocítíš změny, které tvé tělo a především mysl ocení.

Klikni na tlačítko, vyplň objednávku a můžeš se okamžitě pustit do čtení a zlepšení svého psychického zdraví.

Otevři tohle kouzelné tlačítko a začni se cítit zdravěji a uvolněněji od stresu a napětí ve tvém životě.

 

E-book se mi líbí!

Chci do svého života investovat!