fbpx

O mně

Vítejte na stránkách

Niky Namasté

Nicole Nippertová

Ahoj, jmenuji se Nicole Nippertová ale většina lidí mě zná pod přezdívkou @niky.namaste z Instagramu nebo mého YouTube kanálu. Mé sociální sítě představují fotky jógových pozic a cvičení, ale také videa a návody. Je to pro mne takový deník/blog, kde můžu porovnávat posun ve cvičení, ale i v životě. Píšu zde své myšlenky a životní pochody. Snažím se prostřednictvím sociálních sítí inspirovat lidi k pohybu svého těla, ale i mysli.

Již pár let se živím jako masérka a instruktorka fitness a jógy. Čtyři roky jsem studovala obor Fyzioterapie na UK FTVS. Po roční praxi jsem zjistila, že toto není můj směr. Začala jsem se zabývat osobním rozvojem a zdravým životním stylem. Prošla jsem ročním výcvikem Traumatreatmant, díky kterému se snažím porozumět  lidem v životě. Pomáhám posunout se vpřed, překročit  komfortní zónu a udělat změnu.

niky schody 2
niky 2

Mým cílem je pomoci svým klientům od bolesti v daném segmentu těla. Ať už prostřednictvím masáže, jógy, cvičením nebo zdravým životním stylem. Pomáhám také  uvolnit se od každodenního stresu ze života. Propojuji vše, co mě život naučil… ať už ve škole, na kurzech, výcviku, při vyučování lekcí či v mé životní praxi. Nabízím vám i osobní poradenství – péče o tělo i duši.