fbpx

Masáže, jóga a poradenství

Ceník

  • 90 min … 1400 Kč
  • 60 min … 1000 Kč

Masáže


90 min … 1400 Kč

60 min … 1000 Kč

Pokud si potřebujete odpočinout od stresu a zrychleného života, určitě je pro vás vhodná celotělová masáž. Uvolněte se na lehátku a nechte se hýčkat vonnými oleji, příjemnou hudbou a doteky. Péči budu věnovat především vaším zádům, zejména krční a bederní páteři, rukám, nohou ze zadní strany a chodidlům. Správně zvolenými hmaty mohu ulevit od bolesti na vašem těle, rozproudit krevní a lymfatický systém. Před a po terapii je důležité doplnit tekutiny ve formě teplého nebo studeného nápoje, které budou volně ke konzumaci.

Po masáži je vhodné relaxovat, vyhnout se fyzické aktivitě a pití alkoholu.

Celotělová masáž

Jste milovníky tepla? Mám tu pro vás proceduru přímo vám na míru. Masáž lávovými kameny je kombinace klasické masáže s aplikací nahřátých lávových kamenů. Díky teplu dosáhneme většího a rychlejšího uvolnění svalového napětí na vašem těle. Zmírníme tak bolest v daném segmentu a příjemně prohřejeme celá vaše záda. Tento druh masáže je nejoblíbenější mezi mými klienty.

Masáž horkými kameny

Klidná nebo naopak svěží vůně vámi zvoleného oleje příjemně doprovází zdravotní celotělovou masáž. Jedná se o velmi klidnou a povrchovou masáž, kdy klademe důraz na procítění a uvolnění v celém těle. Výborně si odpočinete, hodíte veškeré starosti za hlavu a budete vnímat příjemnou vůni, která zklidní a prohloubí nejen váš dech. Díky esenciálním olejům můžete podpořit zdraví vašeho těla. Budu se věnovat především vašim zádům, končetinám a v neposlední řadě i obličeji (spánkům, čelu i čelistním kloubům).

Aromatická masáž

Tato terapie se zaměřuje především na vaše záda. Pokud máte sedavé zaměstnání a trápí vás bolesti v krční či bederní páteři, zaměříme se právě na vaše záda. Nejprve je jemně rozmasírujeme jako u klasické masáže, v případě potřeby na ně můžeme aplikovat baňky nebo lávové kameny. Na konci procedury si společně ukážeme, jak správně dýchat do břicha, abychom napravili možnou příčinu vzniku bolesti. Neopomeneme si také ukázat základní cviky na protažení této oblasti, abychom předešli dalšímu nepohodlí a bolestem.

Záda a šíje

Trpíte na oteklé nohy? Máte pocit, že jste zavodněná? Trápí vás celulitida?

Lymfatická drenáž představuje jemnou masážní techniku, díky které rozproudíte a znovu nastartujete lymfatický systém. Díky prokrvení kůže můžete odbourat i celulitidu a vyhladit pokožku. Začíná se jemným masírováním a otevíráním lymfatických uzlin a zámků. Nejčastěji se masírují dolní končetiny. Díky proceduře se odplavují toxické látky z těla. Potřeba aplikace je individuální – aby byl výsledek viditelný je třeba docházet minimálně 1x týdně. 

Lymfatická masáž

Jóga

Máte problém se soustředit na své tělo ve skupině lidí? Nevíte jestli veškeré cviky z jógy provádíte dobře? Nebo se chcete jen s jógou seznámit? Právě proto je tu pro vás individuální lekce. Společně se potkáme na podložce ve zkříženém sedu. Naučím vás správný dech, sed i držení těla. Společně si projdeme jednotlivé pozice úplně od základu. Krok za krokem si představíme pozdrav slunci a zaměříme se na část těla, která vás zajímá. Pokud cílíte na specifickou pozici, poradím jak se na ní připravit a dostat se k ní. Tempo i dynamiku cvičení si určuje klient dle potřeb. Namasté.

Soukromá lekce

Pondělí (8:00)

Středa (19:30)

Poradenství


90 min … 1400 Kč

60 min … 1000 Kč

Potřebujete se poradit ohledně situací ve vašem životě? Nevíte kam směřovat, jak se rozhodnout nebo jak vyřešit určitou situaci? Ráda vám pomůžu podívat se na váš problém i z jiné perspektivy a společně najdeme cestu, kterou se vydáte dál za jeho řešením. Protože vše ve vašem životě je jinak než si myslíte a máte nekonečné pole možností. Konzultace osobního rozvoje vám může dát nový směr, možnosti limitujete pouze tím jak se rozhodnete. Můžeme se věnovat i řešení silných emočních zážitků a traumat. Pomůžu vám jim porozumět a integrovat je do života.

Ve své praxi ráda používám například tyto techniky:

  • EFT – technika emoční svobody
  • EMI – oční pohybová integrace 
  • NLP – neurolingvistické programování
  • Konstelace

Mezi další oblasti poradenství, které poskytuji, patří i zdravý životní styl a všechny jeho aspekty včetně stravy – můžeme spolu konzultovat i váš jídelníček, správnost a následnou korekturu cvičební praxe, efektivní regeneraci nebo třeba vztahy.

TRAUMATREATMENT je péčí o zdraví ve smyslu §2636 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v pozdějším znění. 

Osobní konzzultace 

Kineziotaping

Znáte ty barevné pásky, které teď nosí nejen sportovci nalepené na těle? Tyto pásky pomáhají ulevit od bolesti pohybového aparátu. Také se jimi dá perfektně zafixovat bolavý kloub či slouží jako prevence před zraněním. Tejping vám mohu udělat na jakýkoliv problém pohybového aparátu, kterým trpíte a naučím vás jak tuto metodu správně a efektivně využívat.

Zdarma k jakékoli terapii (samostatně 100Kč – 800 Kč).

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz je možné zakoupit na masáž, jógu nebo poradenství.

Pro koupi mě prosím kontaktujte prostřednictvím instagramu, telefonu nebo emailu.

Rezervace

Rezervujte si termín telefonicky ve všední dny mezi 18:00 – 19:00 nebo SMS zprávou na telefonním čísle:

+420 602 852 717

Provozní doba je dle objednání – většinou v tyto dny a časy:
Po: 10:00 – 20:00
Čt: 8:00 – 14:00
Pá: 15:00 – 20:00

Praha