fbpx

Pevné & ploché břicho
minikurz zdarma

pro diastázu, střed těla a pánevní dno
Chci do kurzu
STOP!
Vypouklému bříšku, bolestem zad a úniku moči

Jsi po porodu a nevíš, jak máš začít cvičit?

Trápí tě diastáza, bolesti zad, vyvalené bříško nebo únik moči?

Chtěla bys se mnou začít poporodní Core rehab program ZDRAVÉ TĚLO, ŠŤASTNÁ MÁMA, ale chceš si nejprve cvičení vyzkoušet?

Tak jsi tu správně!

Zapoj se ZDARMA do 5 denního minikurzu a zjisti vše o svém těle po porodu, jak začít cvičit a vyléčit své tělo (diastázu, pánevní dno, střed těla, bolesti zad…)! Vyzkoušíš si tak základní rehabilitační cvičení po porodu pro tvůj střed těla.

Kdy?

30.10-3.11.2023!

Kde?

V uzavřené Facebook skupině.

Pokud nemáš facebook, nevadí! Budu ti zasílat lekce na tvůj email. Proto je důležité po přihlášení do kurzu mrknout do doručené pošty, zda ti dorazil uvítací email. Pokud ne, mrkni do hromadné pošty/ pormo/ spam a přesuň můj email do doručené pošty, aby ti video lekce zdarma z minikurzu dorazily v pořádku.

Přístup k videím bude po dobu 14 dní.

JDU DO TOHO!

Na co se můžeš v minikurzu těšit?

3x e-booky: Diastáza, Pánevní dno, První cviky po porodu

 5 video lekcí z poporodního core rehab programu ZDRAVÉ TĚLO, ŠŤASTNÁ MÁMA, které si během té doby můžeš zacvičit několikrát a kdykoli. Díky minikurzu zjistíš základní informace o cvičení středu těla a jestli tě to se mnou baví!

Lekce: správný dech, cvičení středu těla (3x), jóga pro pánevní dno – k dispozici po dobu 14 dnů, abys cvičení neodkládala!

KROK PO KROKU:

Každé video je komentované pro správné provedení cviku.

VÝZVA:

Každá lekce má 20-30 minut, cviky jsou postupně náročnější. 

Jedná se o vybraná videa z core rehab programu ZDRAVÉ TĚLO, ŠŤASTNÁ MÁMA, která slouží jako ukázka core rehab cvičení. Pro vyřešení problému je třeba cvičit dlouhodobě, používat vhodné dechové techniky a mít zásobník různých cviků. To vše je součástí core rehab programu s neomezenou přístupností k videím.

Kdy?

30.10-3.11.2023!

Kde?

V uzavřené Facebookové skupině.

Pokud nemáš facebook, nevadí! Budu ti zasílat lekce na tvůj email. Proto je důležité po přihlášení do kurzu mrknout do doručené pošty, zda ti dorazil uvítací email. Pokud ne, mrkni do hromadné pošty/ pormo/ spam a přesuň můj email do doručené pošty, aby ti video lekce zdarma z minikurzu dorazily v pořádku.

Přístup k videím bude po dobu 14 dní.

JDU DO CVIČENÍ

Má proměna po odcvičení 6 týdenního Core rehab programu

Mými kurzy prošly již stovky žen. Jak se jim v kurzech líbí?

“Přála bych si, aby Niky vydala Core Rehab už několik let zpět, kdy jsem po porodu marně hledala odpovědi na problémy s Diastázou. Vždy jsem našla jen pár odpovědí, ale nikde žádný ucelený návod. Svoje snažení dostat svůj Core zpět do formy jsem vzdala a myslela si, že některé věci jsou pro mě jako maminku normální. Niky mě vyvedla z omylu. E-book je moc hezky zpracovaný. Tohle je MUST HAVE čtení pro všechny maminky! Krásně napsané a ucelené informace o tom, jak se dostat zpět do formy po porodu. “

Lenka C.

Kdo tě minikurzem bude provázet?

Ahoj!

Jmenuji se Niky a jsem bývalá fyzioterapeutka, masérka, lektorka fitness, jógy a zdravého stravování. Nyní jsem maminka 2,5 letého chlapečka a novorozené holčičky a taky online lektorka (nejen těhotenské) jógy a cvičení po porodu.

Díky mé vlastní zkušenosti s těhotenstvím, porodem a následnou rehabilitací, vznikla má vášeň v předávání znalostí a zkušeností v této specifické oblasti. Dělá mi radost vzdělávat ženy o jejich vlastním těle a ještě víc mě naplňuje jim pomáhat léčit své tělo, diastázu, mít v pořádku pánevní dno, být bez úniku moči, bolesti kostrče, zad a dalších obtíží, které se občas po porodu vyskytují.

Já sama jsem si prošla poporodními nepříjemnostmi jako byl únik moči, šílená bolest kostrče a zad, takže se mi občas podlamovaly nohy, což s novorozencem v ruce nebylo nic příjemného. Má diastáza se sama nezatáhla, takže jsem jí musela trochu pomoct nejen správným cvičením.

Jelikož jsem stále hledala a rozšiřovala své znalosti a zkušenosti ze studia a práce fyzioterapeuta, prošla jsem si několika zahraničními kurzy zaměřené na tuto ženskou oblast. Ne vždy jsem se vším souhlasila a ne vždy mi návody a cviky na léčbu středu těla přišly správné. Proto jsem si vytvořila vlastní ucelené cvičební sestavy, pro nápravu této oblasti. Teď bych své zkušenosti ráda naučila a předala dalším ženám a tak vznikl core rehab program: 

ZDRAVÉ TĚLO, ŠŤASTNÁ MÁMA!

JDU UZDRAVIT SVÚJ CORE!

Co o programu říkají mé klientky

Odpověděla jsem ty nejčastější dotazy…

Přispívají pojišťovny na cvičení po porodu?

Ověř si, jestli tvá pojišťovna přispívá na cvičení po porodu. Podle posledního průzkumu by měly přispívat tyto pojišťovny:

211 Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra, 205 Česká průmyslová pojišťovna, 213 Revírní bratrská pokladna (Cvičení pro ženy do 6 měsíců po porodu), zdravotní pojišťovna, 209 Zaměstnanecká pojišťovna Škoda. VZP přispívá na všeobecné pohybové aktivity v době těhotenství a 12 měsíců po porodu a je potřeba jen upravit předmět faktury. Pokud jsi nečerpala příspěvek v těhotenství, lze uplatnit tento příspěvek na poporodní kurz. Případně můžeš využít příspěvek na klasický sport (pohybovou aktivitu v hodnotě min. 1500 Kč), pokud jsi delší dobu po porodu. Ozvi se, pokud budeš potřebovat upravit předmět na faktuře. Každá pojišťovna má jiné požadavky.Pokud si vybereš platbu na splátky a chceš uplatnit u pojišťovny VZP, ta přispívá na kurzy v hodnotě nad 1500 Kč, pak je potřeba předložit dvě faktury, aby ti přispěli. Nelze upravovat částku a datum na faktuře zpětně. Lze měnit pouze text na faktuře. Vše se dá domluvit.

 

Má pro mě minikurz smysl, i když už jsem déle po porodu?

Ano! I pokud jsi několik desítek let po porodu, je třeba znát své tělo a vědět, jak si léčit svůj střed těla! Plno žen třeba ani netuší, že bolest zad, únik moči, či jiné obtíže, můžou být pozůstatek od porodu, protože nezaléčily a nedaly zpět do pořádku svůj střed těla. Je to smutné, protože o tomto by vás měl informovat váš gynekolog, fyzioterapeut, školený zdravotnický personál, ale ne vždy tomu tak je.

Je pro mě minikurz vhodný, i když nejsem máma?

Ano! “Problémy” jako je diastáza, únik moči, bolest v zádech nebo nevybalancované pánevní dno můžou mít i ženy, které si neprošly porodem. Většina žen se k těmto tématům dostane právě po porodu, proto jsem koncept směřovala tímto směrem. Core rehab program je ale vhodný i pro ženy, které si porodem neprošly, projít nemohou nebo projít nechtějí. Cviky jsou komplexně zaměřené na střed těla, tedy jsou vhodné i pokud plánujete miminko nebo se vám nějakou dobu otěhotnět nedaří (můžete probudit a zvědomit si pánevní dno, naučit se s ním pracovat).

Je minikurz vhodný po potratu / zamlklém těhotenství / jiné gynekologické operaci?

Ano! Core je třeba rehabilitovat vždy, když se něco děje s naším středem těla, aby se tělo dalo zpátky do pořádku. Je třeba ovšem ideálně dodržet šestinedělí a konzultovat svůj stav s lékařem

Jak to funguje?

Minikurz bude probíhat v uzavřené facebookové skupině 30.10. – 3.11. 2023. V 5 dnech si zacvičíme a předám ti pár mých poporodních tipů pro zdravějšístřed těla. Lekce budou k dispozici 14 dní. 

Kdy začít po porodu cvičit?

 

Pokud je vše v pořádku tak již HNED v porodnici! Nemyslím tím, aby ses hned vrhla do workoutů, ale již v porodnici na lůžku můžeš cvičit první cviky po porodu, provádět zdravé návyky v pohybu v denní činnosti, na toaletě, při manipulaci s miminkem a tak dále. Nečekej na období PO šestinedělí, protože v tuhle dobu se odehrávají důležité regenerační porcesy, kterým můžeme pomoci. Nebuď smutná, pokud jsi už delší dobu po porodu, protože NIKDY NENÍ POZDĚ ZAČÍT! Svaly se dají vytrénovat i delší dobu po porodu, jen to bude chtít větší trpělivost. Vždy je potřeba se poradit se svým ošetřujícím lékařem. Pokud jsi měla přirozený porod bez komplikací, core rehab workouty můžeš začít cvičit jakmile se budeš cítit fit! Ideálně po šestinedělí, ale každé tělo je jiné. Pokud jsi po císařském řezu, doporučuje se začít cvičit po cca 3 měsících, ale opět platí stejné pravidlo: Každá žena a každé tělo je jiné. Záleží, jak se ty sama cítíš a co ti doporučí tvůj lékař.

Jak se namotivovat ke cvičení, když jsem unavená?

 

Má největší motivace vždy bylo mít zdravé a fit tělo! Na cvičení jsem se vždy těšila, protože to byla má chvilku klidu. Když byl syn menší, cvičila jsem s ním, když větší využívala jsem jeho spánek nebo hlídání.

Pokud jsi unavená a nemáš žádnou energii na cvičení, zkus využit “cviky” z fyzio části programu a udělat malé změny ve tvých pohybových zvycích a držení těla. Případně si můžeš zacvičit dechovou techniku, která tě krásně zklidní, aktivuje střed těla a doplní ti baterky!

Pokud budeš potřebovat mou podporu, budu tu pro tebe na emailu nebo v soukromé uzavřené skupině k core rehab programu ZDRAVÉ TĚLO, ŠŤASTNÁ MÁMA. Abys na kurz nezapomněla, budou ti pravidelně chodit emaily s připomínkou jako průvodce kurzem.

Jak dlouho budu mít přístup do minikurzu?

Do neděle 12.11. budou videa k dispozici ZDRAMA v uzavřené facebookové skupině nebo na tvém emailu. Poté se videa smažou a stanou se součástí navazujícího 6 týdenního core rehab programu ZDRAVÉ TĚLO, ŠŤASTNÁ MÁMA. Do neděle 12.11. budeš moci na kurz využít 20% slevu s kódem: MAMINKA20 a naskočit do hromadného startu od pondělí 13.11. s mou osobní podporou v Instagramovém hromadném chatu nebo v Facebokové skupině. Jsem teď čerstvě po šestinedělí, takže sama osobně začínám se cvičením středu těla a nechci na to být sama! Proto jsem se rozhodla pro hromadný start a motivaci! Když je nás na to více, je to nejlepší hnací motor se na cvíčo nevyprdnout! Přístup do programu je neomezený, takže pokud nestíháš hromadný start, můžeš začít cvičit dle svého tempa.

Pokud by sis čímkoli nebyla jistá, napiš mi!

nikynamaste@gmail.com

ZAPOJ SE TEĎ!

JDU DO TOHO